Bize güvenin; Burada kötü süprizlere yer yok!

Kurum olarak vizyonumuz, yelken yapmak ve yelkenciliği geniş kitlelere öğretmek ve her kesimin ulaşabileceği bir duruma getirmektir. Misyonumuzu gerçekleştirmek için kurum olarak kaliteli ve pratiğe yönelik yelkencilik hizmeti verip, herkese yelken yapmak ve sevdirmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti yaratarak, rakipler tarafından bile saygı duyulan bir kurum olmayı amaç edindik.

Her zaman için, kazançtan daha önce dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlıyız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hatta onların beklentilerinin de üstünde kaliteli, yeni, temiz, bakımlı teknelerle hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Organizasyonumuzun ve teknelerimizi en iyi seviyelere çıkarmak, ülkemizde hiç eğitimi verilmeyen veya bulunmayan tekneleri Türkiye’ye getirmeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz kaliteyi koruyabilmek ve daha iyiye götürebilmek için hiçbir yenilikten ve yenileme yatırımlarından kaçınmıyoruz.

Değerli müşterilerimizle olan karşılıklı ilişkilerimizi devam ettirirken her zaman için etik standartları, liderliği, mükemmeliyetçiliği ve kaliteyi ön planda tutuyoruz..